четвер, 8 лютого 2018 р.

Період становлення є доволі обтяжчуючим процесом, в ході якого ми стикаємось із масою труднощів та незгод, маємо боротьбу із самим собою та зовнішнім середовищем. Проте, варто "витягнути" із цього періоду і масу позитивних речей, а саме нові знайомства, нові знання та принципи, ідеї та можливості, які з'являються постійно. Важливо переусвідомити усе, що відбувається у житті та продовжувати тримати рух до власної цілі, викидаючи із думок тимчасове. Вона близько, залишається тільки простягнути руку...

понеділок, 5 лютого 2018 р.

Першопочаток

Саме цей день можна вважати стартом, безумовно, тривалого періоду становлення однієї з моїх ідей, втілення її у реальність та отримання найціннішого - досвіду. Невідомо, як підуть справи надалі, проте плекаю надії, що все пройде по плану та, невдовзі, ми зможемо підняти новий ресурс на високий рівень, незважаючи на те, скільки потрібно буде вкласти сил та коштів. Все тільки починається..)

неділя, 4 лютого 2018 р.

Чим далі рухаюсь, тим більше набуваю впевненості про те, що критичні ситуації мають важливу роль і допомагають прискорюватись, виходити з них на відносно спокійні періоди часу. Проте, найбільше взяти для себе вдається саме у ці періоди часу. Вихід із зони комфорту дає людині зрозуміти, що вона може більше. Теорія екзистенціалізму, як бачимо, не втрачає актуальності та супроводжуватиме нас і далі. Тому, інколи, варто просто спробувати та змусити себе діяти.
У цей момент, просиджуючи вже n-ий день за новим проектом, нахлинула одна думка. Суть її полягає у важливості вірного рішення щодо пошуку роботи людини, її покликання та бажання. Дивлячись на людей, які з великим тягарем працюють на певних посадах, розумієш, що одне невірне рішення може принести масу проблем. Не варто себе виснажувати цим, потрібно лише зрозуміти свою суть і побачити, до якого напрямку діяльності лежить твоя душа.
Щодо себе, миттєво згадую фразу однієї цікавої людини, яка при розмові про мою роботу зазначила, що мої очі горіли, коли затрогнули цю тему. І справді, наразі, я бачу себе у цьому, мене захоплює усе, що стосується цієї сфери, я проводжу багато часу просто читаючи статті про нові елементи, стратегії та методи просування, адже приємно бачити висхідну динаміку свого розвитку, вловлювати нові ідеї та просто насолоджуватись цим.
Миттєвість має ознаку плинності, але її можна розтягнути на цілу вічність у своїй свідомості, зробити усе, щоб це продовжувалось все більше і більше...В цьому і їх сенс, хороший спогад може триматись назавжди у твоїй пам'яті. Тому, варто лише спробувати, діяти, втілити щось у життя, намагатись та врешті-решт створити усе, чого бажаєш, щоб не стало на твоєму шляху...

Циклічність...

Людське життя складається із підйомів та спадів, стабільність - досить рідкісне явлення, як би це не було. Спади бувають у всіх, на це можуть впливати абсолютно різні фактори, але внутрішній потенціал людини визначають саме такі моменти, в які він вирівнює ситуацію, створює власноручно цей ап, робить усе для цього. Кожне падіння - лише можливість піднятись вище, шляхом аналізу своїх помилок, вчинків або навіть ходу думок. Варто лише вміти вчасно трансформувати себе, працювати над собою і не зупинятись ні на хвилину, яким би підірваним не був твій настрій.


Полюсність

Здавалося, що призначення цього терміну в реальному житті абсолютно мінімалістичне та нівелюється, але все не так. Ми, як стрілка компасу, завжди вказуємо на бажане, потрібне, тому це є парадигмою життю людини. Крім того, постійно виникає відчуття, що це абсолютно характеризує проблеми, адже повернувши контроль над одним, ми постійно втрачаємо над іншим, змінивши знову - усе повторюється. І цьому немає закінчення...

Важливість динамізму
Бувають ситуації, коли повністю розумієш свій напрям руху та впевнено йдеш, стараєшся досягти бажаного чого б це не вартувало. В той ж час, обставини діють проти тебе, змушений рухатись проти течії до того моменту, коли розумієш, що вже на межі, коли сили вже не ті. І, досить неочікувано, з'являється мотивація, яка рухає тебе далі...Важливо, щоб цей рух здійснювався продумано та постійно, не можна зупинятись, адже невідомо чи зможеш ти повернутись знову на цей рівень та досягнути своєї мети. 

Спотворена реальність

Існує правило, яке голосить про досяжність будь-якої цілі. Мабуть, все ж так і є, проте щоразу на твоєму шляху виникає перепона, яка змушує тебе коригувати або радикально змінювати свій курс. Здавалось, це ж просто, але воно переслідує нас постійно, завжди змушує робити вибір. Не існує єдиної парадигми в цьому русі, світ відкидає можливість створення утопії і не важливо, скільки ти сил вклав та чого досяг. Все короткочасне, плинне та має властивість змінюватись. І моментами, ти просто не помічаєш, як втрачаєш від цього глузд...

Із розряду "Ностальгія". Як усе починалось...

Старт моєї кар'єри в ІТ-розпочався кілька років тому, коли написав другові текст на сайт. Здавалось, нічого складного, але саме тоді, прийшла думка про копірайтинг. Буквально, наступного ж дня, було створено профілі у багатьох сайтах, що пов'язані з фрілансом. Маленькими темпами, виконуючи абсолютно прості завдання, прийшла пропозиція про курси HTML&CSS, про які, звичайно ж, відмовитись не міг. Це був перший крок до мрії, до бажаної цілі. Через два тижні посиленої підготовки, я спокійно міг наверстати нескладну сторінку та зрозуміти сутність веб-розробки...

Продовженням цієї саги, стала співпраця з одним інтернет-магазином, де я брав участь у якості контент-менеджера. Робота кипіла, я старався, намагався зробити усе якнайкраще, проте реальність була не такою, як міг собі подумати. Проблеми виникали на кожному кроці, починаючи від роботи з СМS, закінчуючи різницею між моїм баченням та замовника. Саме цей момент змусив відкрити очі та зрозуміти, шо нічого просто не буває.
Далі, свій шлях вдалось продовжити у невеликій ІТ-компанії...Ще рік тому, не міг і подумати, що опинюсь у цій сфері, але як бачимо, усе можливо. Прийшовши вперше в офіс, я не міг зрозуміти, які ролі у мене будуть та куди це може "занести" взагалі. Проте, усі мої хвилювання розбились на співбесіді, де мені повідомили, що навчання продовжиться у руслі SEO...(to be continued)